Ako člen skupiny Volvo Group predstavujeme finančnú divíziu jedného z popredných svetových poskytovateľov prepravných riešení.

Volvo Financial Services poskytuje široký sortiment finančných služieb pre nákladné vozidlá, stavebné stroje, autobusy a lodné aplikácie. Medzi hlavné značky, ktoré podporuje Volvo Financial Services patria Volvo Trucks, Volvo Stavebné stroje, Volvo Buses, Mack Trucks, Renault Trucks, UD Trucks, SDLG a Eicher.

Spoločnosť Volvo Financial Services bola založená v roku 2001 a jej ústredie sa nachádza v Greensboro, Severná Karolína, Spojené štáty. Spoločnosť zamestnáva viac ako 1 400 ľudí na celom svete a poskytuje finančné a poistné služby zákazníkom vo viac ako 40 krajinách.

Vďaka našej kultúre založenej na úcte a podpore sme sa stali vyhľadávaným zamestnávateľom v rámci nášho odvetvia a prvou voľbou medzi zákazníkmi a predajcami skupiny Volvo Group pre finančné služby. Hoci sme globálna organizácia, pri poskytovaní služieb využívame aj miestne poznatky. Snažíme sa rozvíjať a udržiavať dlhodobé vzťahy počas našich obchodných cyklov.

Volvo Group

Volvo Group

Volvo Financial Services je súčasťou spoločnosti Volvo Group, jedného z popredných svetových výrobcov nákladných vozidiel, autobusov, stavebných strojov, pohonných systémov používaných v námorných a priemyselných aplikáciách.

Prečítajte si viac informácií o skupine Volvo Group
Buďte pánom svojej budúcnosti

Buďte pánom svojej budúcnosti

Máme vytýčený jeden spoločný cieľ a snažíme sa posunúť náš výkon na ďalšiu úroveň – v každej oblasti. Ponúkame podnetné a stimulujúce pracovné prostredie so zaujímavými kariérnymi príležitosťami pre zamestnancov, ktorí sa chcú rozvíjať.

Pozrite si časť venovanú kariére